top of page

Ekskursija un degustācija

Distillery (1).jpg
OBDO GIN DISTILLERY TOURS.jpg
Latvian-craft-gin-distillery-riga-latvia.jpg
IMG_5270-500px-2022--_edited.jpg

Izzinoša ekskursija un degustācija džina darītavā „ŌBDO”

Nāc ekskursijā un degustācijā uz ŌBDO - Latvijas craft džina darītavu un pirmo atvērtā tipa destilētavu Rīgā, Miera ielā 29!

ŌBDO ir radīts, iedvesmojoties no tīrās un neskartās Latvijas dabas. Papildus klasiskajām džina sastāvdaļām, ražošanā tiek izmantots arī raksturīgākais, kas atrodams ziemeļnieku pļavās un mežos, veidojot unikālu LATVIJAS DŽINA un arī BEZALKOHOLISKĀ DŽINA garšu.

​Iepazīstiet craft džina pasauli, klausoties interesantos stāstos par džina vēsturi, džina darīšanu un aktualitātēm mūsdienās. Uzzināsiet arī ŌBDO stāstu, iepazīsiet ŌBDO džina ražošanas procesu un nobaudīsiet gan ŌBDO džinu, gan genever, kas tiek uzskatīts  par pirmo alkoholisko dzērinu, kura ražošanā tika izmantotas kadiķogas. 

PIEDĀVĀJUMĀ IEKĻAUTS

35 EUR

par personu

Minimālais dalībnieku skaits ir 4, maksimālais 14. Ilgums 2h. Grupām sākot ar 9 dalībniekiem - 10% atlaide. Nepieciešama iepriekšēja rezervācija pa tālr. +371 29121221(darba dienās) vai hello@obdogin.com. Atcelt rezervāciju iespējams ne vēlāk kā 3 dienas pirms rezervētā datuma. Ekskursijas ir pieejamas darba dienās un sestdienās (izņemot svētku dienas), atkarībā  no ražotnes noslodzes. Pakalpojums pieejams personām no 18 gadu vecuma. 

OBDO-gin-distillation-process_edited.jpg
OBDO gin from Latvia artisan gin.jpg
Obdo-džina-sastāvdaļas-destilācijas-procesā (1)_edited.jpg
_1064911-Edit-Insta-2023-OBDO Gin-FILMDAY_edited.jpg
bottom of page